הסיפור שלי

כאם לשלושה, אני יודעת כמה הנקה היא חשובה לבריאות תינוקך, ועל הקשר בין התינוק לאם. כאשר חוויתי קשיים בהנקת הילד השני שלי, ייעצו לי לקחת אותו לטיפול של שחרור לשון קשורה.

 

לאחר מחקר מעמיק יותר על הבעיה, למדתי כי שחרור לשון קשורה על ידי לייזר היא ללא ספק השיטה המבוקר ביותר ונעשית כמעט ללא כאב. עם זאת, רוב המטפלים בישראל עדיין משתמשים במספריים כירורגיים .

 

בתור רופאת שיניים עם ניסיון של למעלה מעשור, אני מנוסה מאוד בעבודה עם לייזר עבור טיפולים בפה. רציתי להשתמש בכישורים שלי כדי לספק את הטיפול הטוב ביותר עבור אימהות ותינוקות ברגע ובמצב כה רגיש. לכן, נסעתי אל מכון הלשון הקשורה בבריסביין אוסטרליה, ללמוד את הטכניקות החדישות ביותר של שימוש בלייזר לטיפול בלשון קשורה.

 

כיום, במרפאה שלי בירושלים אני יכולה להציע גישה רבת תחומים אשר מתמקדת בשליטה טובה יותר בכאב, מעקב וטיפול טוב יותר.  כאמא וכמקצוענית, אני מחויבת להבטיח שאנחנו מספקים לך ולתינוקך רק את הרמה הטובה ביותר של טיפול. אנא אל תהססי ליצור קשר עם כל שאלה שיש לך או על מנת לקבוע פגישת ייעוץ.

קצת יותר על עצמי

זמן קצר לאחר שעליתי מקנדה פתחתי את מרפאת השיניים שלי ברחוב הלל בירושלים. העקרונות העיקריים שהנחו אותי בפתיחת המרפאה היו האמונה שלי בקידום יחסי אכפתיות ארוכי טווח למטופלים שלנו באמצעות אמפתיה, כבוד, טיפול וליווי המטופלים ברמה הגבוהה ביותר, יחד עם לימוד המטופלים.
סיימתי תואר דוקטור לרפואת שיניים (DDS) באוניברסיטת טורונטו, שבקנדה. לפני כן, סיימתי וקיבלתי תואר ראשון בביולוגיה אוניברסיטת “ישיבה”, שבניו יורק. את הכשרתי לטיפול בלשון קשורה קיבלתי מהמכון לטיפול לשון קשורה בבריסביין, אוסטרליה. המשך לימודים של כל תחומי רפואת השיניים המודרנית נשאר בגדר עדיפות עליונה בשבילי ואני השתתפתי בעשרות סדנאות, הרצאות וסמינרים מקצועיים.
N

פגישות מהירות

אנחנו יודעים כמה זה חשוב לך. אנו נעשה כמיטב יכולתנו בשביל לראות אותך ואת התינוק שלך בהקדם האפשרי ..
N

כאב וחוסר נוחות מינימלי

שימוש בטכניקות הלייזר החדישות ביותר מבטיחות את הטיפול העדין ביותר עבור התינוק שלך.
הניסיון שלי עם הטיפול של ד”ר לנדאו היה נפלא. היא תמיד סבלנית ומגיבה לשאלותיי ולצרכיי. אני מאוד ממליצה עליה.
(נחמה)

הטיפול שחוויתי במשרדה היה מעולה ולא דומה לכל משרד אחר שחוויתי בירושלים. היא מקצועית מאוד והסבירה כל צעד בזמן שעשתה אותו כדי להרגיע את אותי ולגרום לי להרגיש בטוחה יותר.
(נועה)

קראו ביקורות נוספות על ד”ר לנדאו ב  Janglo

עזרה לאימהות ולתינוקות לינוק טוב יותר.

 

02-625-6541

info@tonguetiejerusalem.com

רח' הלל 22, קומה שניה, ירושלים